Jdi na obsah Jdi na menu

Ruce pryč 2 - dotočeno

 

 

..první klapka natáčení amatérského filmečku " Ruce pryč 2" padla 8.8.2020 a poslední den byl 12.12. 2020. Za 10 natáčecích dnů se natočilo a nafotilo 720 GB dat, ze kterých nyní musíme nastříhat cca 45 min čistého času. Premiéra filmu bude promítána v březnu 2021 v kině Sokol v Nymburce..  

 

oba-ruce-pryc.jpg

 

 

 

 

 

 

 

Velmi rádi mezi nás uvítáme nové přátele se stejným zájmem, kteří by se podíleli na dalších projektech. Při natáčení je potřeba každá síla. Nápady a schopnosti jsou prvním předpokladem dobrého snímku.

Pokud by jste rádi zrealizovali nějaký svůj námět, ale nemáte veškeré potřebné zařízení k dokončení filmu - napište o sobě a vašem nápadu a věřím, že u příštího natáčení nebudete chybět.

Ne všichni chtějí hned stát před kamerou a hrát, spoustu lidí nám pomáhá způsobem, jakým bychom se bez nich neobešli. Pokud jste to právě vy, kdo má zájem být u zrodu jakéhokoli filmu či videoklipu a chcete se dříve či později podílet na další tvorbě, nečekejte a posílejte své nápady a bližší informace o sobě na uvedenou adresu viz: Kontakty.